pdf Zpravodaj obce Baška - Říjen 2012 Populární

provedl 346 stažení

Stažení (pdf, 9.76 MB)

2012-05-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj Říjen 5/2012 obsahuje mimo již standardní rubriky jako je slovo starostky, nejbližší události, informace z radnice, fotokroniku, termíny svozu odpadů také již tradiční ekologické okénko ve kterém se nyní dočtete jak třídit sklo. Pro podzimní sezónu opakujeme článek o povolování kácení dřevin. Zájmové spolky a sdružení nás informují o proběhlých akcích od minulého zpravodaje - jak se vydařil autobusový zájezd, proběhlý Jiřinkový večer v Hodoňovicích, informace od hasičů z Bašky, ale i článek k oslavám hasičů v Hodoňovicích. Pavel Gazda nás seznámí s lašským sportovním klubem F-M a jak plavání je bránou ke všem sportům a zdravému životu. Tentokrát nechybí ani článek fotbalového družstva. Nechybí ani pozvánky na různé akce - jubilejní koncert k 60. výročí LSPŠ Baška, Hodoňovický Krmáš, Svatomartinské medování a jiné.