Adresáře Zpravodaj obce Baška - ročník 2012

provedl 319 stažení

Stažení (pdf, 9.76 MB)

2012-05-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj Říjen 5/2012 obsahuje mimo již standardní rubriky jako je slovo starostky, nejbližší události, informace z radnice, fotokroniku, termíny svozu odpadů také již tradiční ekologické okénko ve kterém se nyní dočtete jak třídit sklo. Pro podzimní sezónu opakujeme článek o povolování kácení dřevin. Zájmové spolky a sdružení nás informují o proběhlých akcích od minulého zpravodaje - jak se vydařil autobusový zájezd, proběhlý Jiřinkový večer v Hodoňovicích, informace od hasičů z Bašky, ale i článek k oslavám hasičů v Hodoňovicích. Pavel Gazda nás seznámí s lašským sportovním klubem F-M a jak plavání je bránou ke všem sportům a zdravému životu. Tentokrát nechybí ani článek fotbalového družstva. Nechybí ani pozvánky na různé akce - jubilejní koncert k 60. výročí LSPŠ Baška, Hodoňovický Krmáš, Svatomartinské medování a jiné.

pdf Zpravodaj obce Baška - Srpen 2012 Populární

provedl 415 stažení

Stažení (pdf, 7.68 MB)

2012-04-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj Srpen 4/2012 obsahuje mimo již standardní rubriky jako je slovo starostky, nejbližší události, informace z radnice, fotokroniku, termíny svozu odpadů také již tradiční ekologické okénko ve kterém se nyní dočtete jak třídit papír - nápojové kartóny. V právní poradně Vás informujeme, že obec bude vymáhat pohledávky exekučně. Zájmové spolky a sdružení nás informují o proběhlých akcích od minulého zpravodaje - jak se Radek Krupa vypravil kolem ČR na handbike, šmoulování s hasiči z Bašky, jak vidí sezónu 2011 fotbalový oddíl TJ Sokol Baška. Nechybí ani pozvánky na různé akce jako je druhý ročník GulášFestu nebo pozvánka na Jiřinkový večer do Hostince U Čendy.

pdf Zpravodaj obce Baška - Červen 2012 Populární

provedl 524 stažení

Stažení (pdf, 11.02 MB)

2012-03-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj Červen 3/2012 obsahuje mimo již standardní rubriky jako je slovo starostky, nejbližší události, informace z radnice, fotokroniku, termíny svozu odpadů, rodinnou kroniku, také zavádějící ekologické okénko ve kterém se dočtete jak třídit plasty. Kanalizační seriál obsahuje popis průběhu stavby kanalizace. Mezi další články jsou informace o projektu 'Regenerace brownfields Baška', jak kardinál Bertram podpořil výstavbu bašského kostela. Ze života školy se dozvíte jak probíhal čarodějnický rej na sopečné hoře, nebo kolik škola v rámci projektu recyklohranní ušetřila životnímu prostředí jeho surovin, děti se také učili v přírodě na Bílé, také tvořili, soutěžili a vyhráli, nebo pohled na rok v mateřské školce. Zájmové spolky a sdružení nás informují o - 8. ročníku kočárové vyjížďky, proběhlém mezinárodním festivalu pěveckých sborů, country večeru v Hodoňovicích, prohlídce bioplynové stanice, jak kopeček navštívili misionáři ze tří kontinentů, nebo jako byla úspěšná sbírka nepotřebné věci potřebným. Nechybí ani pozvánky na různé akce jako jsou Baškohrátky 2012, vystoupení folklórního souboru z Kazaně, povinné očkování psů, soutěž v požárním útoku o pohár obce Baška, nebo zde nalezente program kina na červen 2012.

pdf Zpravodaj obce Baška - Duben 2012 Populární

provedl 537 stažení

Stažení (pdf, 11.59 MB)

2012-02-zpravodaj-Baska.pdf