viamedicaViamedica, spol.s r.o. – nestátní zdravotnické zařízení - oznamuje občanům, že dnem 12. 11. 2014 zahajuje provoz chirurgická ambulance ve Starém Městě u Frýdku-Místku. Bude zde poskytována péče v celé šíři ambulantní chirurgie (úrazy, předoperační vyšetření, provedení operací našimi pracovníky v smluvní nemocnici, pooperační péče, onemocnění kloubů, záněty, cévní vyšetření, rektoskopická vyšetření atd.). Do konce roku je plánována ordinační doba v pondělí, středu a pátek od 13.-15. hodin. Postupně bude provoz upravován s tím, že od ledna 2015 bude rozšířena ordinační doba o úterý, a to 9.-15. hod. Je možné také pacienta objednat k vyšetření v pracovní dny mezi 7.-14. hodinou na čísle 777 792 632. Ordinace je umístěna hned vedle obecního úřadu Starého Města, s přístupem u autobusové zastávky MHD.