Seniorklub-BaskaJiž dvacátý ročník přátelského večírku proběhl 10. února 2015 v sále bašťanského kulturního domu. A těšil se velké návštěvnosti nejen místních seniorů, ale i ze sousedního Pržna, přišli se pobavit senioři z Krmelína a Chlebovic. Mezi hosty nechyběla ani starostka Obce Baška Irena Babicová a místostarosta Martin Čajánek.

A skutečně o dobrou zábavu nebylo nouze. K tanci zval svojí hudební produkcí Miroslav Pasz - a nejen manželské páry se objevily na parketě, ale třeba i tancující seniorky se nestyděly a roztáčely to. Co na tom, že chybí muži, je třeba se jít pobavit, zatancovat si a v tom případě jde ostych stranou.

V odpoledním programu vystoupilo i pět seniorek z Paskova, které si říkají Jiřinky. Za své dva taneční bloky sklidily od přítomných v sále potlesk, ale i uznání, že se dokáží tak pohybovat a tancovat.

Výbor seniorklubu zajistil pro hosty večírku samozřejmě i občerstvení – jednohubky, zákusky, nealko i alkoholické nápoje, ale i velmi dobrou večeři. Tak se mohli všichni občerstvit podle svého gusta. Zajímavá byla i soutěž o ceny, kam přispěli především místní podnikatelé, Obec Baška, místní senioři i hosté, za což všem patří srdečné díky. Cen bylo tolik, že snad každý si odnášel z večírku alespoň nějakou drobnost.

Jsem ráda, že se naši senioři umí bavit, přijdou na akce, které pro ně pořádáme. A nejsou to jen večírky, ale též turistické výšlapy, přednášky, zájezdy do divadla, za poznáním. Proto věřím, že i v tomto roce, kdy slavíme 20 let trvání Seniorklubu v Bašce, si najde v naší programové nabídce každý člen to své, kde se může zapojit a pobavit s přáteli," řekla Ludmila Dobrozemská, předsedkyně bašťanského Seniorklubu.

2015-senior-vecirek-001
2015-senior-vecirek-002
2015-senior-vecirek-003
2015-senior-vecirek-004