pdf Zpravodaj obce Baška - prosinec 2023 Populární

Stažení (pdf, 9.44 MB)

2023-12-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - prosinec 2023

Zpravodaj prosinec (12/2023) - na obálce se dočtete o velkém zájmu Dětské skupiny Školička. Na konci roku nám své slovo dal i starosta obce pan Tomáš Břežek. Tradičně nechybí výběr usnesení z Rady obce. Dozvíme se jak je to se zimní údržbou. Vyhodnocení soutěžě okno-balkon-terasa. V rozhovoru se nám představí maskot obce Ovečka a její tvůrci - David Blahut a Libuše Kaňoková. Přivítali jsme 39 nových občánků. Na kulinářské soutěži v Hodoňovicích byla rekordní účast. Opět se běžela Šichta na Čupek. Jak jste slavili svátek svatého Martina? Kde se vzal, tu se vzal SKAUTing v Bašce. Podzimní zážitky seniorů. Fotbalisté dohráli podzimní část sezóny. Základní škola byla na výletě do Londýna za Harry Potterem. Nechybí ohlédnutí - co se dělo v knihovně. Závěr roku přináší i spousta PF přání spolků, organizací v obci. A tradičně zveme na následující akce v rámci pozvánek - Vánoční koncert LSPS, Silvestrovský výšlap na MonteČupelo, Ples obce Baška, 3. skautský ples, Dětský karneval, Vánoční recitál ALISHI. Vyluštit si můžete opět křížovku.