pdf Zpravodaj obce Baška - listopad 2023 Populární

Stažení (pdf, 10.31 MB)

2023-11-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - listopad 2023

Zpravodaj listopad (11/2023) - na obálce úvod článku - Hodoňovický krmáš tentokrát trochu slavnostnější. Přečíst si můžete výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva obce. Připomeneme si, že září bylo období poutí v Bašce. Hlasování v soutěži okno-balkon-terasa. V rozhovoru se nám představí krajkářka Helena Slívová. Hasiči z Bašky se vydali k Jadranu, aby navštívili místní hasiče z obce Baška na ostrově Krk. A zpěváci z LSPS dobyli Řím. Holubáři nám taky dávají o sobě vědět. Nechybí ohlédnutí - co se dělo v knihovně. Ve školní družině se v letošním roce rozhodli u dětí posílit poznatky zdraví a zdravého stravování. A tradičně zveme na následující akce v rámci pozvánek - Strašidelný průvod, Tradiční sběr papíru, Vánoční tvoření u Čendy, Rozsvěcování stromečku, Chléb a pomazánka, Mikuláš u Čendy, Zájezd Vánoční KRAKOW, Vzpomínkový koncert na Jožku Eliáše, koncert Petry Janů, vánoční recitál ALISHI, Ples obce Baška. Vyluštit si můžete opět křížovku.