pdf Zpravodaj obce Baška - říjen 2023 Populární

Stažení (pdf, 12.33 MB)

2023-10-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - říjen 2023

Zpravodaj říjen (10/2023) - Na obálce setkání sousedů z Malé Bašky. Přečíst si můžete výběr usnesení z Rady obce. Věra Žídková nám připomene možné očkování proti různým infekčním onemocněním. Přesto, že nám v září začal nový školní rok, tak letošní prázdniny v Bašce byly obohaceny o několik promítání pod hvězdami. Nádherné počasí doprovázelo tradiční zájezd obce Baška. Hasiči nám přivezli zlato, stříbro a bronz. V Hodoňovicích se konala jubilejní pohárová hasičská soutěž. V rozhovoru se nám představí Tomáš Sova. Premiéra Letního plesu na Čupku a na GulášFestu se snědlo přes 800 l guláše. Proběhl i včelařský den. Navštívili jsem Třebíč, kde probíhaly oslavy. Nechybí aktivity našich seniorů, fotbalistů, knihovny obce a základní školy. A tradičně zveme na následující akce v rámci pozvánek - Drakiádu, Krmáš, Šichta na Čupku, Koncert Petry Janů, tradiční kulinářskou soutěž, Rozsvěcování stromečku, Zájezd Vánoční KRAKOW. Vyluštit si můžete opět křížovku.