pdf Zpravodaj obce Baška - červenec/srpen 2023 Populární

Stažení (pdf, 6.84 MB)

2023-0708-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - červenec/srpen 2023

Zpravodaj červenec/srpen (07-08/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a připomenutí historicky nejlepšího umístění na Beskydských hrách bez hranic. Přečíst si můžete výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva obce. V anketě jsme se zeptali zastupitelů jsme se zeptali, jak to měli s prázdninovými tábory. Přečíst si můžete informace o projektu obce - Výstavba chodníku v Hodoňovicích. Nahlédneme na první dny příměstského tábora, který navštívili vojáci. Přinášíme vám i veleúspěchy našich mladých rybářů. Zpět se podíváme i na oslavy 85. let fotbalu, RETRO dětský den v Hodoňovicích, pohádkovou cestu hasičů, včelařskou vaječinu nebo bohatý jarní program seniorů. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Letní kina v různých částech obce, RETRO OPEN AIR párty, GulášFest. Čekají nás i dvě divadelní představení na podzim. Vyluštit si můžete opět křížovku.