pdf Zpravodaj obce Baška - červen 2023 Populární

Stažení (pdf, 7.68 MB)

2023-06-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - červen 2023

Zpravodaj červen (06/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a jak to v "KáDéčku" rozjel Lašský smíšený pěvecký sbor. Přečíst si můžete výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva obce. Vyhlašujeme fotografickou soutěž. Připomínámí splatnost poplatku za odpady. Přečíst si můžete informace o projektu obce - Rekonstrukce plotu na hřbitově v Bašce. Představení činnosti sociální komise. Dopravní výchova na základní škole. Rozhovor s Janinou Ptakovou. Pálení čarodějnic na Čupku, Úspěchy mladých hasičů. Okolo Bašky cestička nevedla, šlo se středem obce. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Baškohrátky ala BaškaFest, Dětský sportovní den. Hry bez hranic, Pohádkovou cestu, Letní kina v Bašce. Čekají nás i dvě divadelní představení na podzim. Vyluštit si můžete opět křížovku.