pdf Zpravodaj obce Baška - září 2022 Populární

Stažení (pdf, 12.57 MB)

2022-09-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - září 2022

Zpravodaj září (9/2022) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška. Následuje Výběr z Usnesení Rady obce Baška. Září je měsíc voleb do Zastupitelstva obce - Jak vidí zastupitelé uplynulé volební období a své shrnutí nám představí i vedení obce. Obecní policie Baška informuje… . Rubrika Ptáte se nás… Přehled zájmových aktivit pro děti. Ohlédneme se za táborem a jeho cestou kolem světa. Povypráví nám Bohuslav Handl jež s manželkou oslavil 70 let svatby. Postřehy návštěvníka areálu přehrady Baška. Kapela Šraml Bojs oslavila 20. výročí svého vzniku nultým ročníkem Čenda Festu. Co se dělo v knihovně. Ohlédneme se za školou, která je jednou z ekologicky nejzdatnějších škol. Vařte s námi. Představení kandidátek do Zastupitelstva obce Baška. Luštíme křížovku. Tak šel čas.