pdf Zpravodaj obce Baška - prosinec 2021 Populární

Stažení (pdf, 7.67 MB)

2021-12-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - prosinec 2021

Zpravodaj prosinec (12/2021) Na obálce prosincového čísla se představuje Volejbalový klub Baška. Pak následuje Výběr z usnesení Rady obce Baška. Obecní policie Baška informuje, jak strážníci pomohli nemohoucí ženě. Následují přání k Vánocům a Novému roku. Dozvíme se, jaká bude letos Tříkrálová sbírka. Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. představuje své kurzy. SmVak informuje občany. Víte, že… je v regionu funkční tzv. Beskydský skupinový vodovod? Vandalové navštívili náš lesopark. Vánoční stromky jsou v obci opět na svých místech.  Od 01. 11. 2021 do 31. 03. 2022 proběhne tradičně zimní údržba v obci. Rozhovor se stoletým mužem Karlem Kovalem. V Hodoňovicích v Hostinci U Čendy proběhl 6.listopadu 11. ročník soutěže v Netradičním pečení. Divadelní představení Skleněný zvěřinec se konečně v Bašce uskutečnilo. Letošní podzim měli senioři pestrý program. Fotbalový podzim skončil a čeká se na jarní část ligové sezony. Co se dělo v knihovně. Vařte s námi tradiční vánoční recepty. O stravování a jídle ve školní jídelně. Oslavy svatého Martina v mateřské škole Baška. Neobyčejný plyšák je sokol Pepík! Žákyně ZŠ Baška uspěla v soutěži Vícejazyčnost je bohatství. Do nového projektu Vdechni život knize se zapojili i naši žáci. Místo Strašidelné cesty se světýlky se uskutečnil Den duchů a strašidel v naší škole. Poděkování žákům, rodičům a učitelů za zvládnutí distanční výuky od ředitelky ZŠ Baška. Celoroční projekt školní družiny Základní školy Baška Ať jsme všichni zdraví. Říjnové putování školní družiny Smajlíci po světě. Tak šel čas.