pdf Zpravodaj obce Baška - listopad 2021 Populární

Stažení (pdf, 16.65 MB)

2021-11-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - listopad 2021

Zpravodaj listopad (11/2021) Na obálce listopadového čísla se představuje nohejbalový oddíl Baška a můžeme si také přečíst, jak se vydařil hodoňovický krmáš. Pak následuje Výběr z usnesení Rady obce Baška a Výběr z usnesení Zastupitelstva obce Baška. Obecní policie Baška informuje o dopravním omezení u Základní školy v Bašce. Dozvíme se, jak dopadly volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2021 v obci Baška. Školičku Baška navštěvuje hojný počet dětí. Blahopřejeme jubilantům a zveme na vítání občánků 13.listopadu. Osvětlení projektu Moje místo v Moravskoslezském kraji. Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. se představuje. Podané ruce a psí veseloterapie. Charita Frýdek-Místek uvádí: Denní centrum Maják, bezpečné útočiště pro vaši nemocnou duši. Finanční poradna radí. Rozhovor s Milanem Mertou, odborníkem na kybernetickou bezpečnost. Hasiči Baška si připomněli 100. výročí založení svého sboru. Mladí hasiči Baška se zúčastnili soutěže Závodu požární všestrannosti 2021. Rybářský kroužek měl soustředění na rybníce Pod Lesem. Proběhl 5. ročník nohejbalového turnaje Eduarda Stanczaka a také tradiční běžecký závod Bašťanská 6. Co se dělo v knihovně – beseda s cestovatelem Tomášem Vejmolou. Knihovna Baška byla nominována do soutěže Knihovnická K2. Vařte s námi. Školka v Bašce přivítala 16 nových dětí. Krok za krokem-projekt pro předškolní děti. Jak se rodí motýli. Setkání se spisovatelem Michalem Vlkem. Hodina občanské výchovy na obecním úřadě. v ZŠ Baška proběhla třídní olympiáda. Přemýšlení s Hejného metodou podle Tomáše Chrobáka. Celoroční projekt školní družiny zaměřený na zdraví dětí pokračuje. Historické okénko.