pdf Zpravodaj obce Baška - květen 2021 Populární

Stažení (pdf, 5.35 MB)

2021-05-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - květen 2021

Zpravodaj květen (5/2021) Na obálce květnového čísla představuje Martin Ogořalek Malobašťany. Letošní Retro zábava proběhla online. Pak následuje Výběr z usnesení Rady obce Baška a Zastupitelstva obce Baška. Blahopřání jubilantům. Zájezd Za poznáním krás naší vlasti. Obec již nebude rozesílat složenky na úhradu poplatku za odpady a psy. Informace o Správních poplatcích týkajících se uzavírání manželství. Jak vypadá terénní odlehčovací služba v časech (po) covidu, (Charita F-M). ČEZ distribuce a.s. informuje. Sledujte kvalitu vody ve studni! Vyhnete se zdravotním komplikacím. Policie ČR informuj o Motorkářích na cestách. Finanční poradna pokračuje. Čápi se vrátili a jsou tady. Nová služba pro občany Sdílené elektrické koloběžky. Osvobození Bašky v roce 1945. Z historie si připomínáme 75 let od vyhlášení celostátní výzvy Budujeme Slezsko. Rozhovor s Ladislavem Otipkou (72). Den matek u nás se slaví téměř 100 let. Co se dělo v knihovně a co se chystá. Letošní zima se ve školce povedla. Distanční vzdělávání a poloviční návrat do školy. Parlament při ZŠ Baška se představuje. Projekt Sytý hladovému nevěří.Tak šel čas.