pdf Zpravodaj obce Baška - březen 2021 Populární

Stažení (pdf, 7.38 MB)

2021-03-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - březen 2021

Zpravodaj březen (3/2021) V naší pravidelné rubrice o spolcích jsme se podívali do Seniorklubu Baška, který nám představila předsedkyně Antonie Naisarová. A jelikož jsme v únoru měli krásnou zimu, dali jsme jí prostor hned v úvodu. Pak již následuje Výběr z usnesení Rady obce Baška a zastupitelů jsme se zeptali jaký názor na očkování mají oni. Lze najít sociálně právní poradenství v blízkosti naší obce? Připravujeme další ročník příměstského táboru na přehradě. Policie nám radí, abychom nebyli neviditelní. Povídali jsme si s Kamilem Smetanou, provozovatelem hostince Bašťanka. Jaký měli rok 2020 rybáři, fotbalisti, hasiči? Informuje nás o dění i Knihovna Baška - připravila novou knihobudku. Baby club Paleček se otevře i letos. Nahlédneme do školní družiny a pokračování příběhů staré věci. V historické fotostraně se mrkneme jak šel čas.