pdf Zpravodaj obce Baška - Červen 2019 Populární

Stažení (pdf, 6.86 MB)

2019-06-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Červen 2019

Zpravodaj Červen (6/2019) - V červnovém čísle se Vám na úvodní stránce představí další ze zastupitelů obce Baška - Ing.Tomáš Břežek. Dále se na úvod seznámíte, co na letní sezónu 2019 připravuje Autokemp Baška. Nechybí pravidelný úvod starostky, Usnesení Rady obce, Informace o poplatku za odpady za rok 2019, Upozornění pro pejskaře, Rady jak napustit bazén, Pozvánku na tradiční zájezd, tentokrát do středních Čech, Poděkování Čestným dárcům krve, Lékařka informuje o klíšťatech, Myslivci píšou, co myslivost obnáší, Děti z Bašky rády hrají florbal, Rozhovor s Antonií Mužíkovou, Uklízeli jsme Bašku, seznámíte se s péčí a kácení dřevin rostoucích mimo les, Malá Baška obnovila tradici stavění májky, ohlédneme se za pomlázkovou zábavou, pořádanou LSPS Baška, Co se dělo v knihovně? Velikonoční pletení pomlázek a Den Země aneb environmentální výchova v MŠ Baška, Literárně - výtvarná soutěž "Píšeme vlastní příběh", Stav kanalizace v obci aj. Nechybí pozvánky na nadcházející akce jako Country bál, Partička na vzduchu, Baškohrátky, Guláš Fest, Slavnostní otevření nové školy, divadlo "Bosé nohy v parku".