pdf Zpravodaj obce Baška - Duben 2019 Populární

Stažení (pdf, 7.82 MB)

2019-04-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Duben 2019

Zpravodaj Duben (04/2019) - V dubnovém čísle, se můžeme seznámit s novou grafikou Zpravodaje obce. Čeká nás ale i nová Setkání s občany, tentokrát přímo v ulicích. Na úvod si připomoneme Hodoňovický Masopust, nechybí však pravidelný úvod starostky, usnesení z Rady obce, čekají nás Volby do Evropského parlamentu, Cyklistická sezóna klepe na dveře, Výsledky z dotazníku o sociálních službách. Pan Karel Koval si bystří mozek šachy již 82 let, Rozhovor s panem Pavlem Eliášem, Na květinové louce u Máji a Vilíka, Hasiči z Bašky ukázali dětem svou techniku, Tajemství knihou, Příbehy staré fotografie, aj. Nechybí pozvánky na nadcházející akce jako je Divoké kočky, Vítání svátků jara, RETRO zábavu, V rodině velí a vládne muž, Pomlázkovou zábavu, Ukliďme Česko, Ukliďme Bašku, Partička na vzduchu, Baška na Bašce. A nově také seznam událostí v nejbližších dnech na zadní straně zpravodaje.