pdf Zpravodaj obce Baška - Březen 2019 Populární

Stažení (pdf, 8.96 MB)

2019-03-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Březen 2019

Zpravodaj Březen (03/2019) - Ples obce Baška je úvodní článek březnového čísla zpravodaje. Nechybí však články: Slovo starostky, Usnesení Rady obce Baška, Splatnost poplatků, Pozvánka na Setkání s občany a Vítání občánků, Vznikne na Čupek naučná stezka? Představujeme projekt Baška dětem, Rozhovor s Jiřím Cahou, Tříkrálový turnaj ve stolním tenise, Dětský karneval s Pepino Prckem, Maškarní bál U Čendy - Hodoňovická ZOO plná nezvyklých zvířátek, Vydařený pochod i večírek, Pečení kváskového chleba U Čendy, Vzpomínka na významné osobnosti, Hasičiy z Bašky trénovali na zamzrlé Bašce, Hasičský ples byl super, Broučci v Bašce oslovili, Průběh prací na stavbě ZŠ Baška. V zimě se nenudíme, ale! Barevné dny v MŠ, Muzikohrátky i v MŠ v Kunčičkách, Gumídci jsou malí badatelé a nejraději se učí hrou, Lyžařský kurz dětí MŠ a ZŠ, Školní parlament. Nechybí ani pozvánky na nadcházející akce jako je Masopust, Školní ples, Bašťanský bazar, Divoké kočky, Vítání svátků jara, RETRO zábavu, V rodině velí a vládne muž, Partička na vzduchu.