pdf Zpravodaj obce Baška - Leden 2019 Populární

Stažení (pdf, 4.59 MB)

2019-01-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Leden 2019

Zpravodaj Leden (01/2019) - PF 2019. V prvním čísle zpravodaje roku 2019 nechybí články: Výběr z usnesení Rady obce, Obec Baška bude v roce 2019 hospodaři s téměř 215 milióny korun, Cena vodného a stočného, Rozloučili jsme se s Mons. Josefem Maňákem, Rozhovor s Dajanou Zápalkovou, Nedělní podvečer s Evou Henychovou, Vánoční stromy v obci svítí, Letošní poslední Mikulášská štace, Koho odnesl čert?, Vydařená procházka i předvánoční posezení, Ohlédnutí za rokem 2018 pohledem SDH Hodoňovice, JSDHO Baška se činila i v roce 2018, JSDHO Baška cvičila na Olešné záchranu tonoucího, Hasiči z Bašky dostali od kraje vybavení za cca 80 tis., Hasičská sportovní sezóna, Zpráva o činnosti Čendaspolku za rok 2018, Co se dělo v knihovně, Na Čeladné pokřtili třetí díl knihy O lidech v Beskydech, Zamyšlení nad chováním dětí, Některé z osobností, které se vepsaly více než stoleté historie školy v Bašce. A nechybí opět pozvánky na nadcházející akce - Turnaj ve stolním tenise, Maškarní taneční bál, Přátelský večírek Seniorklubu, Partička na vzduchu, Školní ples, Ples obce Baška.