pdf Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2018 Populární

Stažení (pdf, 11.46 MB)

2018-12-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2018

Zpravodaj Prosinec (12/2018) - Nastal Advent, tak zní úvodní titulka prosincového zpravodaje obce Baška. Hned v úvodu se Vám představí nové Zastupitelstvo obce Baška na volební období 2018-2022. Následuje článek nového místostarosty obce Jana Richtra. A nechybí však ani další články: Výběr z usnesení Rady obce, Rozhovor s Liborem Vavříkem, Informace o úpravách jízdních řádů, Elektrické vedení a dřeviny, Komunikace a zahradní zeleň, Zima a komunikace v obci, Výzva pro občany: Krást se nemá, Informace o bohoslužbách o vánočních svátcích, Třikrálová sbírka 2019, Hodoňovice oslavovaly, a také se bavily na Krmáši, 5. ročník závodu 1/2 Šichta na Čupku, Kokosování oslovilo spoustu lidí, Pochutnali jste si na svatomartinské huse a vínu? Pojďme si ještě něco říct o svátku svatého Martina, Kulturák plný dětí, Vzpomínáme na Františka Zbocha, Senioři informují, Jaký si to uděláš, takový to máš, Podpora včelařského kroužku, Úspěch bašťanských holubářů, My rádi tvoříme! Co se děje v knihovně, Zprávičky z Bašťanské školičky, Z mateřské školy v Kunčičkách u Bašky, Jak jsme oslavili 100let republiky, Výchova k občanství on-line, Školní družina "Gumídci", Vícejazyčnost je bohatství, Dušičkové podzimní tvoření v družině v Hodoňovicích, Strašidelný průvod se světýlky očima žáků 3. třídy. Zpráva o stavbě ZŠ Baška. A nechybí opět pozvánky na nadcházející akce - Mikuláš U Čendy, Vánoční koncert v kostele sv. Václava, Tradiční Silvestrovský fotbálek, Silvestrovský výplaz na Monte Čupelo, Ples obce Baška, Maškarní taneční bál, Přátelský večírek Seniorklubu.