pdf Zpravodaj obce Baška - Červen 2018 Populární

Stažení (pdf, 7.77 MB)

2018-06-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Červen 2018

Zpravodaj Červen (06/2018) - červnový zpravodaj nám hned na obálce připomene, že ne jen počasím nám začalo léto. Chybět nebudou však ani další články: Výběr z usnesení Rady obce, Dopis pana Milana Slaniny do ruské Samary, Otevíráme Dětskou skupinu v Hodoňovicích, připomeneme splatnost poplatků za odpady, SmVaK nám doporučuje si napustit bazén rychle a pohodlně, Městská policie to s námi myslí také dobře, Baška v pořadu Co na to Češi, ohlédneme se za Mezinárodním festivalu pěvěckých sborů, vyznamenání Červeného kříže, Čestní dárci krve i letos oceněni, Starostka a místostarosta Bašky přivítali nové občánky, Rozhovor s Radkem Grygaříkem, ani letos Country bál v Hodoňovicích nesměl chybět, Výlět do neznáma, Sousedé na Kotvě, Hodoňovický kříž, Kemp v obci Baška začal novou letní sezónu, Kterou cestičkou se dát? No přece Okolo Bašky!, Jarní činnost Seniorklubu Baška, Bašťanská knihovna je zase útulnější, Děti z MŠ Baška na výletě v nemocnici, Bašťanská kopaná si letos připomíná 80 let od svého založení. A nechybí opět pozvánky na nadcházející akce - Oslavy 730 let Kunčiček u Bašky a 80 let fotbalu, Beskydské hry bez hranic, Baškohrátky nebo GulášFest.