pdf Zpravodaj obce Baška - Duben 2018 Populární

Stažení (pdf, 8.48 MB)

2018-04-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Duben 2018

Zpravodaj Duben (04/2018) - V dubnovém zpravodaji si připomeneme měsíc čtenářů a nechybí i další články: Výběr z usnesení Rady obce, pozvánku na Vítání občánků, nebo povinné očkování psů, představíme sociální služby Podaných rukou, nebo že senioři mohou cestovat po Slovensku vlakem zdarma, dozvíme se o šetření ČSÚ o životních podmínkách za rok 2018, připomeneme si jak se třídí odpady, SmVaK nám připomene, že máme sledovat kvalitu vody ve svých studních. Nechybí rozhovor tentokrát s Ladislavem Carbolem. Probíhá výsadba nové zeleně v obci. Ohlédneme se za Vesnickým bálem v teplákovém outfitu, nebo Jak Mach a Šebestová ke kouzelnému sluchátku přišli. Nechybí články ze školy a školičky, nebo ohlédnutí za historii bašského kostela. Pozveme Vás na akce - Country bál, Ukliďme Bašku, Když dva se rádi mají, RETRO zábavu, Mezinárodní festival pěveckých sborů, Okolo Bašky cestičku, Baška na Bašce, nebo Beskydské hry bez hranic.