pdf Zpravodaj obce Baška - Březen 2018 Populární

Stažení (pdf, 9.37 MB)

2018-03-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Březen 2018

Zpravodaj Březen (03/2018) - V březnovém zpravodaji se ohlédneme za Masopustem v Hodoňovicích a nechybí i další články: Výběr z usnesení Rady obce, Stavba nové školy v Bašce zahájena, Odměny za opatrný průjezd kravím podchodem, Rozhovor s Ladislavem Otipkou - cvičitelem jógy, Další úspěch holubáře Slavomíra Haššo, Baštecké tůně, Dětský karneval s klauny, Skvělý výlet i večírek dříve narozených, Březen měsíc čtenářů, Statistika knihovny Baška za rok 2017, Mé nejkrásnější vánoce, Knihomol - školní kolo recitační soutěže, Lyžařský kurz v Malenovicích, Rendez vous se vzpomínkami, Frýdecká Bazilika, Velký muž, velký hlas a velká duše - Eduard Haken. A na závěr pozvánky na blíží se kulturní akce - Školní ples, Pomlázkovou zábavu, RETRO zábavu, Ukliďme Bašku, Když dva se rádi mají, Okolo Bašky cestička, Baška na Bašce.