pdf Zpravodaj obce Baška - Leden 2018 Populární

Stažení (pdf, 8.28 MB)

2018-01-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Leden 2018

Zpravodaj Leden (01/2018) - První zpravodaj roku 2018 s těmito články: Výběr z usnesení Rady obce, Obec Baška bude v roce 2018 hospodařit s více než 171 milióny korun, cena vodného a stočného, Třikrálová sbírka 2018, Prezidentské volby 2018, Podzimní ošetření dřevin v Bašce, Ferrit významně roste, do pěti let chce být na všech kontinentech, Zpráva o činnosti Čendaspolku 2017, Mikuláš naděloval i U Čendy, Rozsvítili jsme společně vánoční stromeček a zahájili tak dobu adventní, Kultura v Bašce má šmrnc, 65. narozeniny LSPS Baška, Senioři v podzimním čase, SDH Hodoňovice: Ohlédnutí za rokem 2017 s půlkulatým výročí, Archeologické objevy a věrohodnost Bible, Mikulášské tvoření v knihovně Baška, Naši malí plaváčci ze školky, Vánoční těšení, Z historie ochotnického divadla v Bašce. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Ples obce Baška, Dětský karneval, Přátelský večírek, Hodoňovický masopust, Vesnický bál, Školní ples, Zájezd na muzikál Sestra v akci.