pdf Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2016 Populární

provedl 737 stažení

Stažení (pdf, 14.12 MB)

2016-09-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Prosinec (9/2016) - V prosincovém zpravodaji si můžete přečíst články: Vítali jsme rekordní počet nových občánků, Sváteční slovo starostky, Setkání s občany, Poplatky nyní bez hotovosti, Zabezpečte vodoměry před zamrznutím, Jmelí - symbol i škůdce, Obecní stolní kalendář, Rozhovor s panem Františkem Vaníčkem, Kulturní dům se rozezněl operetami, Hodoňovický krmáš k pobavení i najedení, Ořechové dobroty chutnaly, Vesničané ve velkoměstě, 1/2 šichta na Čupku zabláceným terénem a se sluníčkem, Pochutnali jsme si na Svatomartinské huse, Též se vám letos urodily?, Strašidelný průvod se světýlky, Halloween, Funky Beat dobývá svět, Senioři v podzimním čase, Myslivci se starají, Hasiči z Hodoňovic bilancují, Největší zážitek z prázdnin. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Vánoční koncert, Česká mše vánoční, Čarodějnice na vdávání, Třikrálový pinec, Ples obce Baška.