pdf Zpravodaj obce Baška - Listopad 2016 Populární

provedl 862 stažení

Stažení (pdf, 11.53 MB)

2016-08-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Listopad (8/2016) - V listopadovém zpravodaji si můžete přečíst články: Koncert, na který se bude dlouho vzpomínat, Zastupitelstvo obce, Informace o Městské Policii, Zima a komunikace obce, Jak zlepšit kvalitu vody v potoku, rybníku nebo řece v obci, Proč byl na přehradě Baška zákaz koupání, Příspěvek na kastraci Vaší kočky, Statné lípy v areálu kunčičského hřbitova, Kemp Baška zazimován, Drakům se létat moc nechtělo, Třicet let kulturního domu v Bašce, Rozhovor s Michalem Válkem, Úspěšná tanečnice Sára Kupčáková, V Bašce se na běžce usmívalo sluníčko, Hora nás tam prostě nechtěla, Miss Face 2016 Nikol Uhlířová, Tajemství husích stop v přímém přenosu. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Advetní tvoření, Netradiční zábava, Rozvsvěcování stromečku, Brontosauři revival, Strašidelný průvod se světýlky, Ořechování.