pdf Zpravodaj obce Baška - Říjen 2016 Populární

provedl 677 stažení

Stažení (pdf, 10.91 MB)

2016-07-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Říjen (7/2016) - V říjnovém zpravodaji si můžete přečíst články: Beskydské hry bez hranic, Zastupitelstvo obce, Aukce na ceny energie, Setkání s občany, Rušení nočního klidu, Ořez větví, Záchranný odlov raků, Obecní služby opravovaly, Křídlatkou zarůstají některé lokality v obci, Majestátný dub v obci, Guláš tu, guláš tam, všude, kam se podívám!, Prázdninám došel dech, Léto v kempu Baška, Hasiči z Bašky na táboře DFS Ostravička, Hodoňovice hostily pohárovou soutěž v požárním útoku, Prázdniny na kopečku v Hodoňovicích, Od kláštera po tvarůžky přes bránu do pekla, Naši senioři nezaháleli ani o prázdninách, Místní knihovna informuje, Husovy stopy. Oč jde?, Prvňáčci slavnostně přivítáni, Rozhovor s paní učitelkou Mgr. Janou Herecovou, Informace ze školní jídelny, Lašský smíšený pěvecký sbor Baška v Lužici, Závěrečný koncert 4. ročníku MFPS Baška 2016, nechybí pozvánky na blížíci se akce - Bašťanská šestka, 1/2 Šichta na Čupku, Krmáš, Drakiádu, Ořechování, Netradiční zábavu, Číše plná operety.