pdf Zpravodaj obce Baška - Září 2016 Populární

provedl 616 stažení

Stažení (pdf, 11.02 MB)

2016-06-zpravodaj-Baska.pdf

2016 06 zpravodaj BaskaV záříjovém Zpravodaji obce Baška naleznete tyto články: Jubilejní 10. Baškohrátky ve všem rekordní, Informace ze zasedání Zastupitelstva obce, V Bašce bude devítiletka, Poplatky za odpad, Baškohrátky se dostaly za hranice regionu, Volby 2016, Poutě v obcích, Informace o očkování, Obec se upravovala, Kominíci informují, Co se děje v knihovně, Výstraha před nebezpečím, ZOO Lašský dvůr, Čendaspoláci na Baškohrátkách, Tak šťastné a veselé anebo cirkusový zážitek se Slzou v oku, divokým Jelenem a velkým překvapením na závěr, Sbírání hub, Ohlédnutí za prázdninami, Bašťanské léto, Zeleň v Bašce, Žila mezi námi Vlasta Krautová a pozvánky na akce - Slavnostní závěrečný koncert, Bašťanská šestka, Tanec, víno?, Šichta na Čupku.