pdf Zpravodaj obce Baška - Březen-Květen 2016 Populární

provedl 868 stažení

Stažení (pdf, 14.15 MB)

2016-03-zpravodaj-Baska.pdf

2016-03-zpravodaj-BaskaZpravodaj Květen (3/2016) - připomeneme si vyprodané představení Byt na inzerát, oceníme čestné dárce krve. Informujeme Vás o nové lince pomoci pro oběti kriminality a domácího násilí nebo o asistenční službě. Katastr nemovitostí Vás požádá o součinnost při revizi údajů v jejich evidenci. Obecní knihovna nás seznámí s nejlepšími čtenáři a oceněnými příběhy v soutěži. V historii se poohlédneme na Fran Směju, Josefa Handla nebo legionáře Cyrila Langra. Ze života spolků se dozvíme, jaké to bylo na Retro zábavě, seniorském večírku, maškarním bále, zájezdem za Draculou nebo akci Ukliďme Česko. Základní škola v Bašce také nezahálela, a tak se podíváme na výtvarnou soutěž nebo připomenutí velikonočního jarmarku. Nechybí pozvánky na nadcházející kulturní akce, největší událostí bude Mezinárodní festival pěveckých sborů a beseda s hosty z Třebíče a pamětníky Slezské výzvy, ale i Country bál, Dětský den, Nepotřebné věci potřebným lidem, Okolo Bašky cestička, Baška na Bašce.