pdf Zpravodaj obce Baška - Únor 2016 Populární

provedl 813 stažení

Stažení (pdf, 8.63 MB)

2016-02-zpravodaj-baska.pdf

2016-02-zpravodaj-BaskaZpravodaj Únor (2/2016) - začala nám plesová sezóna, kterou odstartoval v lednu Společenský ples obce Baška. Poradíme Vám jak je to s kotlíkovými dotacemi. Z dopisu Mysliveckého spolku adresovaného starostce obce, se dozvíte jiný pohled na cyklostezku. Hasiči v Bašce mají nové auto. Klaunice bavili děti na maškarním bále v Hodoňovicích. SmVaK Vás informuje o dětí v jejich společnosti tzv. Z první ruky. V Hodoňovicích proběhl masopust. Jsme rádi, že můžeme informovat jak Tříkrálová sbírka dopadla v obci Baška nebo jak se obec chce zapojit do celorepublikové akce Ukliďme Česko! V historii jsme se ohlédli za Antonínou Mačákovou. Nechybí pozvánky na následující kulturní akce jako je RETRO zábava, Přátelský večírek seniorů, Mezinárodní festival pěveckých sborů, Baškohrátky.