pdf Zpravodaj obce Baška - Leden 2016 Populární

provedl 695 stažení

Stažení (pdf, 10.15 MB)

2016-01-zpravodaj-baska.pdf

2016-01-zpravodaj-BaskaZpravodaj Leden (1/2016) - před vánočními svátky nás v kulturním domě rozezpívala a vánočně naladila dechová hudba Vlčnovjanka. Zastupitelé na svém zasedání schválili rozpočet na rok 2016. Dozvíme se, že chodník přináší občanům Kunčiček štěstí, bohužel však i v tom smyslu, kdy máte štěstí pokud šlápnete do h.... Ohlédneme se do historie, kde nám i pan plk. Ing. František Čvanda, zanechal svou stopu. Poradíme Vám, jak je to s pojištěním, když jedete lyžovat na hory do zahraničí. Bratr Karla Kryla - Jan vystoupil v Hostinci U Čendy, ale i Monte Čupelo bylo v obležení Lachů. Nechybí pozvánky na nadcházející kulturní akce, např. Obecní ples, Kloboukový ples, Maškarní bál, Hasičský ples, besedu k výročí úmrtí Eduarda Hakena, Masopust, nebo divadlo Byt na inzerát.