pdf Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2015 Populární

provedl 644 stažení

Stažení (pdf, 13.37 MB)

2015-12-zpravodaj-baska.pdf

2015-12-zpravodaj-BaskaZpravodaj Prosinec (12/2015) - v Bašce nám již svítí vánoční stromy. Paní starostka nám popřeje, aby lide měli k sobě blíž. Dozvíme se, že Baška se umístila mezi nejlepší třídiče v kraji. Požádáme Vás o přispění na Tříkrálovou sbírku. Informujeme Vás o změnách v místních poplatcích nebo, ač to nevypadá, tak i o připravenosti na zimní údržbu. Obec má kanalizaci, co do ní patří a co né nám sdělí SmVaK. Radnice nás informuje, že problémy občanů nechce přehlížet. Seznámíme Vás s novu zahradou u školy v Kunčičkách u Bašky a podíváme se na proběhlé akce v měsíci listopad/prosinec. Kunčičky u Bašky se pochlubí tím, že mají MISS Junior 2015. Nechybí PF přání místních spolků nebo pozvánky na nadcházející kulturní akce, např. Silvestrovský výšlap na Monte Čupelo, Dětský karneval, Třikrálový pinec, Ples obce Baška, Masopust v Hodoňovicích.