pdf Zpravodaj obce Baška - Říjen 2015 Populární

provedl 412 stažení

Stažení (pdf, 25.56 MB)

2015-10-zpravodaj-baska.pdf

2015-10-zpravodaj-BaskaZpravodaj Říjen (10/2015) - proběhl druhý ročník běžeckého závodu kolem přehrady Baška - Bašťanská 6. Jak to dopadlo? Podíváme se za krásami naší vlasti, resp. alespoň v článku, jak proběhl zájezd pro občany nejen naší obce. Nad článkem - Čím NETOPIT? by se měli zamyslet všichni, kterých se to týká. Paní doktorka Žídková nás prosí, abychom nepodceňovali chřipku, přičemž žáci ZŠ ví, že sport je pro zdraví a přesvědčí nás o tom v článku - Škola sportuje. Ohlédneme se jak probíhaly prázdniny v Hodoňovicích na kopečku. Vzpomeneme si na pana Bedřicha Fišera, který s láskou žil v rodné obci. Nechybí pozvánky na nadcházející kulturní akce, např. Netradiční zábavu v maskách, Drakiádu, Krmáš, Country večer, Dětský bazar, 1/2 šichta na Čupku, koncert Václava Hybše s Jitkou Zelenkovou a Tvarohování.