pdf Zpravodaj obce Baška - Červen 2015 Populární

provedl 363 stažení

Stažení (pdf, 16.19 MB)

2015-0506-zpravodaj-baska.pdf

2015-056-zpravodaj-BaskaZpravodaj Květen/Červen (6/2015) - jak dopadl benefiční koncert Šance pro děti s NO NAME pohledem návštěvnice koncertu, se dozvíte na úvodní stránce. V informacích z radnice dáme najevo motorkářům, že v Bašce budou pod dohledem. Seznámíme Vás s výsledky třídění elektroodpadu, ale také se spalinovými ventilátory. V pokračování rubriky zavzpomínají naší občané na 2. sv. válku. V několika článcích naší školy a školičky se dozvíme jak uklízeli Bašku, jak spali v noci ve škole, nebo jak řemeslníci obsadí o prázdninách školní budovy. Poohlédneme se na úspěšný benefiční koncert v bazilice ve F-M. Připomeneme si dětský den v Hodoňovicích nebo Okolo Bašky cestičku. Nebudou chybět informace ze seniorklubu a místních hasičů. Rovněž se dočtete, že i v orientačním běhu má Baška své reprezentanty. Samozřejmě nechybí pozvánky na nadcházející kulturní akce, např. Sportovní den obce - Beskydská podkova.