pdf Zpravodaj obce Baška - Duben 2015 Populární

provedl 386 stažení

Stažení (pdf, 16.96 MB)

2015-04-zpravodaj-baska.pdf

2015-04-zpravodaj-BaskaZpravodaj Duben 4/2015 - s katastrofou na ostrově Lowanatom Vás seznámíme hned na úvodní stránce. S toutou informací souvisí i pozvánka na Benefiční koncert LSPS v Bazilice Navštívení Panny Marie. V informacích z radnice Vás informujeme o činnosti Rady obce a připomeneme Vám některé obecně závazné vyhlášky. Dozvíte se o plánování tradičního zájezdu Za poznáním krás naší vlasti. Miláčky psů upozorníme, že bojová plemena pobíhající na volno jsou škodná. V nové rubrice naší spoluobčané zavzpomínají na 2. sv. válku a s paní ředitelkou ZŠ Bašky se ohlednéme za uplynulou polovinou školního roku. Fotbalisté nás pozvou na turnaj fotbalových nadějí a nadšenci slackline na jejich workshop na přehradě. A nechybí pozvánky na vítání občánků, povinné očkování psů nebo nadcházející kulturní akce, např. Benefiční koncert Šance pro děti s NO NAME.