pdf Zpravodaj obce Baška - Leden/Únor 2015 Populární

Stažení (pdf, 16.19 MB)

2015-1-2-zpravodaj-baska.pdf

2015-01-zpravodaj-Baska

Zpravodaj Leden/Únor 1-2/2015 - v tomto čísle zpravodaje Vám přinášíme články i z měsíce ledna. Hned úvodní článek nám napoví, že plesová sezóna je v plném proudu - proběhl Kloboukový ples a Ples obce Baška. V informacích z radnice Vás mimo jiné seznámíme s rozpočtem obce - budeme hospodařit s téměř 50 milióny korun. Připomeneme si výšlap na Monte Čupelo, nebo že i děti měly svůj bál. Vzpomeneme na Libuši Karasovou, oběti holocaustu z Bašky, nebo nahlédneme do historie skautingu. Ve zprávách ze školy a školičky se seznámíme s metodou SFUMATO a přivítáme nové předškoláky u zápisu do ZŠ. Ve fotogalerii si připomeneme koncerty LSPS. Chybět nebudou pozvánky na kulturní akce - divadelní představení 'Do ložnice vcházejte jednotlivě', dětské představení 'Jak František pomohl Majdě a Petrovi zachránit divadlo'.