Ilustrativní fotograf

Obec Baška vyhlašuje fotografickou soutěž „Baška, jak ji neznáme“. Podstatou soutěže je zachytit na fotografii jakékoliv zákoutí všech našich tří částí obce – v Bašce, Kunčičkách i v Hodoňovicích. Nejraději bychom ocenili snímky z každého ročního období, protože pak ty nejzdařilejší budou použity pro tvorbu obecního stolního kalendáře pro rok 2018.

Čtyři nejzdařilejší snímky odměníme vstupenkami pro 2 osoby na vybrané kulturní akce v obci.

Podmínky účasti v soutěži:

• Věk soutěžících není omezen
  • Velikost formátu 13x18 cm
  • Je možné poslat barevné nebo černobílé fotografie
  • Fotografie je nutno odevzdat na OÚ Baška v obálce, která bude opatřena jménem soutěžícího, jeho adresou, tel. kontaktem a e-mailovým kontaktem
  • Uzávěrka soutěže je 31. července 2017
  • Vyhodnocení soutěže provedou radní Obce Baška, první tři výherci pak budou oceněni v měsíci srpnu 2017

Předáním fotografií dává soutěžící souhlas OÚ Baška k použití fotografií bez nároku na autorskou odměnu k propagaci obce. Soutěžící tímto prohlašuje, že je autorem předaných fotografií a OÚ Baška nenese trestně právní odpovědnost za jejich původ. Obecní úřad Baška si dále vyhrazuje právo nezařadit do soutěže fotografie, které neodpovídají zadanému soutěžnímu tématu.

Takže, ať je ráno, poledne či večer, všichni ven s foťákem! Těšíme se na Vaše povedené záběry!

Případné dotazy k soutěži zodpoví Dajana Zápalková na tel. č. 558 445 217, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.