pdf Zpravodaj obce Baška - únor 2024 Populární

Stažení (pdf, 7.46 MB)

2024-02-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - únor 2024

Zpravodaj únor (2/2024) - na obálce rozhovor s Dominikem Ramíkem. S kronikářkou obce se ohlédneme za rokem 2023. Nechybí výběr usnesení z Rady obce, Zastupitelstva obce. Seznámíme se s místními poplatky pro rok 2024. V článku - Odpady 2024 se dozvíme o důvodu navýšení poplatku po 11 letech. Seznámíme se i s rozpočtem pro rok 2024. Policie ČR nás informuje o kyberbezpečnosti. Skauti z Bašky nám přivezli betlémské světlo. Zpráva o činnosti Čendaspolku za rok 2023. Lašský král promluvil na silvestra z Monte Čupela, povedl se i silvestrovský fotbálek. Na tři krále se zápolilo v ping pongu a představíme vám i rybolovnou techniku, nebo závěr roku mladých hasičů. Ohledéme se tradičně za akcemi v knihovně, nebo články ZŠ Baška. Zveme vás i na následující akce v rámci pozvánek - Přátelský večírek, Hodoňovický masopust, Hrabárna - second hand, Očekáváný dýchánek, Pomlázkouvou zábavu, RETRO zábavu. Vyluštit si můžete opět křížovku.