pdf Zpravodaj obce Baška - leden 2024 Populární

Stažení (pdf, 6.75 MB)

2024-01-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - leden 2024

Zpravodaj leden (1/2024) - na obálce nám svůj proběhlý rok představí Myslivecký spolek. Tradičně nechybí výběr usnesení z Rady obce. Čeká nás tradiční Tříkrálová sbírka. Informace o cenách vodného a stočného pro rok 2024 a jak máme zabezpečit své vodoměry před mrazy. Jak můžeme ušetřit za topení? Statistika sdílených kol. Připomeneme si dárce vánočních stromů v obci. V rozhovoru se nám představí Vojtěch Fojtík. Koncertem jsme vzpomínali na Jožku Eiáše. Ohlédneme se za Mikulášem v Hodoňovicích a rozsvěcování vánočního stromu. Víte, že máme v Bašce MISS Renetu? Mladí fotbalisté nám dělají radost. Proběhlo i přátelské zápolení v kulečnikovém turnaji. Judisté také na Bašce. Bašťanská přehrada bez vody, ale rybáři nezahálejí. Jaký byl včelařský rok 2023 a i holubáři uspořádali výstavu. SDH Hodoňovice měli výroční schůzi. Co dělali senioři v roce 2023? Keramická dílnička pro dospělé. A tradičně zveme na následující akce v rámci pozvánek - Turnaj ve stolním tenise, Ples obce Baška, 3. skautský ples, Dětský karneval. Vyluštit si můžete opět křížovku.