pdf Zpravodaj obce Baška - květen 2024 Populární

Stažení (pdf, 11.61 MB)

2024-05-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - květen 2024

Zpravodaj květen (5/2024) - Výběr z usnesení Rady a Zastupitelstva obce. Čekají nás volby do Evropského parlamentu. Proběhla sbírka pro potřebné. Informace o plánovaném zájezdu obce Baška. Obecní policie měla dopravní výchovu v ZŠ. Denní stacionář Čmeláček. Práce obecních služeb. Co jsme v roce 2023 udělali pro životní prostředí. Jak probíhalo vítání jara. Zelený čtvrtek U Čendy již tradičně s country kapelou. Nepřehlédnutelné sloupy VVN. Uklízeli jsme Bašku. RETRO zábava 2024 proběhla s hitparádou ESO. Rozhovor s Petrou Pešatovou. Pomlázková zábava pod taktovkou LSPS. Velké plány pro nejmladší fotbalisty. Mladí hasiči sbírají medaile. Co se dělo v dubnu v knihovně? Nechybí články ZŠ Baška. Zveme vás i na následující akce v rámci pozvánek - Okolo Bašky cestička, dny obce Baška na Bašce, RETRO OPEN AIR, GulášFest, Dětský den v Hodoňovicích, oslavu Dne matek a otců. Vyluštit si můžete opět křížovku.