Od 26. října dochází k další úpravě otevírací doby COOP v pracovní dny na 8-14 hod. Připomeňte si další omezení v obci, která stále platí...

• Od 12. 10. 2020 jsou omezeny úřední hodiny Obecního úřadu Baška pro veřejnost na PONDĚLÍ  a STŘEDU 12.00 - 17.00 hod.
  • Lékař Baška MUDr. Věra Žídková žádá své pacienty,
    aby NEVSTUPOVALI DO ORDINACE, pokud mají některý z uvedených příznaků:
    Kašel, Teplota, Ztráta chuti/čichu, Průjem, jakýkoliv příznak respiračního infektu
  • V návaznosti na omezení školní docházky došlo od pondělí 19. 10. 2020 k omezení veřejné dopravy:
    • příměstská autobusová doprava (krajské linky) - bude v provozu v rozsahu jízdních řádů v období letních školních prázdnin,
    • vlaková doprava (ČD) bude v provozu v režimu nedělních jízdních řádů, přičemž některé spoje do zaměstnání budou zachovány,
    • V souvislosti s těmito změnami došlo ke změně jízdních řádů, které jsou dostupné na webových stránkách www.kodis.cz a nejpozději 19. 10. 2020 také na www.portal.idos.cz.
  • Městská hromadná doprava (HMD spoje číslo 303, 314, 317, 319) nemají žádná omezení - jízdní řády jsou bez změny!
  • Prodejna COOP oznamuje změnu otevírací doby od pondělí 26. 10. 2020 bude z provozních důvodů omezena otevírací doba prodejny v Bašce, a to v pracovní dny 8.00 – 14.00 hod., sobotní prodej je beze změny.