Ve čtvrtek 1. srpna 2019 navštívila Autokemp Baška televize Nova se svou rubrikou "Prázdninový inspektor" a ohodnotila kemp za své služby zlatou medailí.

Prázdninový inspektor objíždí kempy na základě tipů diváků a hodnotí služby a vybavení kempů v České republice. Hodnocení dopadlo výborně, oslovení návštěvníci a reportéři televize Nova byli víc než spokojeni, a tak si kemp vysloužil zlatou medaili.

"Pro náš kemp a zároveň obec je to velká pocta, která přinese mnoho pozitivního, především v oblasti financí a věhlasu. Za tímto úspěchem stojí především obětavá práce zaměstnanců kempu, ale také činnost našeho obecního úřadu ve spolupráci s obecními službami. Opomenout nemůžeme ani dotační program Moravskoslezského kraje," podotkl k ocenění Richard Boháč - správce autokempu.

Reportáž můžete shlédnout zde : Prázdninový inspektor