Obecní úřad obnovil svou činnost, avšak za zvýšených hygienických a provozních opatření. Nově je otevřen i sběrný dvůr, v pracovní dny od 7-14 hodin, v úterý do 18 hodin. Multifunknční hřiště v obci jsou otevřene pro individuální sporty - rezervace na rezervace.baska.cz. Pro kolektivní sporty stále platí omezení nařízené vládou. Prosíme o dodržování.

DŮLEŽITÉ INFORMACE PO DOBU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ

• Od 20. dubna 2020 je znovuobnovena činnost Obecního úřadu za zvýšených hygienických opatření a nových provozních opatření.
  • Dočasně zřízena pracoviště podatelny, Czech point a pokladny v přízemí budovy OÚ v knihovně
  • Podávání žádostí je možné elektronicky (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), poštou, datovou schránkou příp. osobně přes podatelnu.
  • Stanovuje se nově povinnost sjednávat osobní schůzky s referenty telefonicky, e-mailem (pouze v úřední dny), příp. přes podatelnu tel. 558 445 210.
  • Kontakty na pracovníky: Kontakty
  • Poplatky je možné platit pouze bezhotovostně.
    • Pokud někdo nestihl uhradit poplatky splatné k 31. březnu, tj. místní poplatek za psa, nebude jej úřad penalizovat při platbě do 30. června 2020.

Platná mimořádná opatření vydaná obcí Baška  (stav k 15.4.) a jejich uvolňování….

• Zavření mateřských škol a dětské skupiny Školička od března 2020 do odvolání
  • Otevření veřejných hřišť pro individuální sporty v týdnu od 20. 4. 2020 - Upozoroňujeme, že kolektivní sporty jsou stále omezeny. Dodržujte prosím nařízení vlády.
  • Otevření sběrného dvoru a kompostárny od 14. 4. 2020
    • provozní doba každý pracovní den od 7-14 hodin,  od 21. 4. 2020 v úterý prodlouženo do 18 hodin
  • Zavření provozoven na přehradě do 30. 4. 2020
  • Zrušen den obce Baška na Bašce (30. květen 2020)