Obec Baška nabízí široké veřejnosti k pronájmu nebytový prostor o celkové výměře cca 100 m2 v II. NP budovy č. p. 320 Kunčičky u Bašky na pozemku p. č. 354 k. ú. Kunčičky u Bašky - u fotbalového hřiště.

K pronájmu přináleží i přístupové schodiště s chodbou. Účel pronájmu není blíže specifikován. Pronájem je nabízen na dobu neurčitou, nejdříve však od 1. 4. 2023. V minulosti byl prostor využívaný k hostinské činnosti. Prohlídka prostoru je možná na základě  domluvy s kontaktními osobami - Bc. Denisa Bláhová, tel. č. 558 445 220, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně místostarosta obce Baška Ing. Jan Richter na tel. č. 558 445 214. Informace pro zájemce o předmětný prostor včetně bližších podmínek lze naleznout na elektronické úřední desce Obce Baška.