tj-sokol-baskaSportovní areál Sokolovna v Bašce

Ve sportovním areálu Sokolovny je k dispozici: tělocvična 15 x 8m, tenisový kurt, volejbalové hřiště, klubovna, posilovna, sauna, sociální zařízení, venkovní posezení.

V TJ Sokola Baška se v současnosti provozují tyto sporty: aerobik, badminton, nohejbal, tenis, volejbal, ZTV, jóga a floorbal.

Sokolovna slouží k sportovnímu vyžití členům TJ a jejím sponzorům. Jednota má v současnosti 125 členů a 15 podnikatelských subjektů, převážně z řad místních obyvatel. TJ SOKOL BAŠKA organizuje řadu amatérských turnajů v tenisu, nohejbalu a badmintonu. Spolupracuje se Sportovní komisí Rady obce Baška a oddílem kopané, především při organizaci větších a náročnějších sportovních aktivit. Od roku 1995 patří místní Sokolovna pod Českou obec sokolskou. Tenisový kurt v areálu sokolovny je možné ve volných termínech pronajmout. Lze se dohodnout také na krátkodobém pronájmu volejbalového kurtu či prostoru pro venkovní posezení.

Adresa: 739 01 Baška 240
Kontakty: