I letos uspořádal Seniorklub Baška pro své členy a hosty Přátelský večírek, který se konal v pátek 8. dubna 2016 od 15 hodin v místním kulturním domě.

Pečlivé a starostlivé seniorky přípravy nenechaly náhodě a už ve čtvrtek si připravovaly sál, pekly zákusky, prostě se musely postarat o páteční občerstvení pro všechny hosty v sále. A v pátek už byly v celé své parádě, dobře naladěné, usměvavé a vítaly hosty, zároveň je uváděly ke stolům. I tento rok si nenechali večírek ujít senioři z Krmelína, Metylovic, Palkovic a Frýdku-Místku, vždyť tady v Bašce mají své přátelé a právě nyní si mohou povyprávět své zážitky z uplynulých měsíců a navíc si i zatančit. Hudební produkci zajišťoval již všem známý muzikant Miroslav Pasz. Program zpestřily Havířovské babky svými zpěvy a hrou na harmoniku ve slezském nářečí. Rozjely zábavu tak, že nic netušící, sedící pány vyzvaly k tanci a už se tancovalo.

Dalším bodem odpoledne, a vlastně už i večera, bylo losování cen bohaté tomboly, do které přispěli místní podnikatelé, firmy v obci, za což jim patří poděkování. Svoji účastí podpořili večírek místních seniorů i starostka a místostarosta obce.

Děkuji nejen celému výboru seniorklubu, ale i ostatním naším členům za pečlivou přípravu celé akce, obětavost při jejím zdárném zajišťování a průběhu a zároveň za přispěním svým dárkem do tomboly. Snad malým škraloupem byla poměrně malá účast z řad členů Seniorklubu Baška. Tak snad se příště sejdeme ve větším počtu,“ podotkla předsedkyně místního seniorklubu.

2016-vecirek-senioru-001
2016-vecirek-senioru-002
2016-vecirek-senioru-003
2016-vecirek-senioru-004