Naďa KonvalinkováMilým dárkem obce Bašky ke Dni matek bylo uvedení zábavného pořadu ZPÍVEJTE LIDIČKY s Naďou Konvalinkovou, uskutečnil se v neděli 8. května 2011 v podvečer v zaplněném sále bašského kulturního domu.

Na jeho přípravě a organizaci se společně s představiteli Obce Baška podíleli především členové kulturní komise.

Dáša Hlaváčková, stejně tak jako Jiří Látal svým zpěvem, oslovující moderování pořadu Vojtou Polanským, laskavý humor, zajímavé filmové a divadelní vzpomínky Nadě Konvalinkové, to vše bylo opravdovým pohlazením na duši. Přátelský přístup všech vystupujících umělců k pořadatelům i návštěvníkům, skromnost, snaha předvést to nejlepší, to jsou devizy, se kterými se ne vždy u umělců setkáváme.

„Skupina Kamarádi nevystupuje v Bašce poprvé. Jejich pořady pro žáky škol jsou vynikající, rádi je proto do Bašky zveme. Do jejich programů, které jsou určeny především dospělým návštěvníkům neodmítnou pozvání i velmi známé celebrity. Petr Nárožný, nyní Naďa Konvalinková a snad v příštím roce bychom se mohli v Bašce setkat s dalším významným hostem, sympatickým a vynikajícím hercem Ondřejem Vetchým.", uvedl jeden z organizátorů večera Jaroslav Šmíd.

Symbolické předání květin, které většina žen při odcházení po představení ze sálu obdržela od místostarosty Bašky RNDr. Martina Čajánka Ph.D., Jaroslava Šmída předsedy kulturní komise a Davida Blahuty člena Rady Obce jenom potvrdila, že v Bašce na maminky, ženy nezapomínají.

2011-nada-konvalinkova_001
2011-nada-konvalinkova_002
2011-nada-konvalinkova_004
2011-nada-konvalinkova_007