tanecniKulturní dům v Bašce byl v pátek 22. 1. 2016 již po šestnácté dějištěm Společenského plesu obce Baška. I když místa v sále nebyla plně obsazena, ti kteří dorazili, své účasti snad nelitovali.

Večerem provázel „ostřílený" moderátorský tým manželů Feberových. V průběhu plesu mohli přítomní hosté shlédnout akrobatické a následně taneční vystoupení. O hudební produkci se postarala kapela Groove Harmony, během níž lidé tančili či se občerstvovali plesovým menu. A žízeň snadno zahnala široká nabídka alko i nealko nápojů z baru ve vestibulu.

O půlnoci začalo losování o ceny, které nadchlo všechny přítomné, protože rozmanitost cen byla lákavá. Šťastlivci se správnými čísly si tak mohli mimo jiné odnést solární sprchu, elektrickou pilu, láhve exkluzivních nápojů, tablet či dřevěné brikety. Velké poděkování určitě patří sponzorům, bez nichž by se losování jen stěží uskutečnilo.

Pilo se a veselilo do časných ranních hodin, kdy se i ti nejvytrvalejší odebrali spořádaně domů. Všem patří dík za zdárný průběh večera a na shledanou na obecním plese 2017.