Obec Baška hledá pro zajištění letního provozu Autokempu Baška zájemce o pozice Správce kempu a Recepční kempu. Zájemci se mohou hlásit na čísle 736 422 761, 558 445 210 - Hana Uherková. Nebo zasláním životopisu na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• Správce kempu s nástupem od 1. 5. 2018 - 30. 9. 2018
  • Recepční na období od 1. 6. 2018 - 30. 8. 2018

Náplň práce:

zpracování objednávek, obsluha recepce, ubytování hostů, pokladna, zabezpečení provozu, drobná údržba kempu, vedení menšího počtu lidí, koordinace činností a komunikace s obcí.

Požadujeme:

znalost práce s PC ( MS Excel, Word, Outlook ), znalost AJ nebo NJ, příjemné a slušné vystupování, ochotu pracovat ve směnném provozu a víkendech, zkušenosti s opravami a podobnou prací výhodou

Nabízíme:

možnost práce na hl. pracovní poměr, živnostenský list, nebo dohodu o provedení práce/činnosti, možnost brigády na kratší období pro studenty nebo aktivní důchodce