Ministerstvo životního prostředí rozhodlo o poskytnutí finančních prostředků domácnostem, které byly zasaženy povodní od 12. 9. 2024.

Finanční prostředky bude Státní fond životního prostředí České republiky distribuovat prostřednictvím jednotlivých postižených obcí, které si o finanční prostředky požádají. Obec Baška se také do této dotační výzvy na podporu svých občanů zapojí.

Nastavení konkrétních podmínek, které zohlední míru postižení jednotlivých domácností bude schvalovat Zastupitelstvo obce Baška na svém nejbližším zasedání.

Finanční prostředky budou poskytnuty vždy jedné fyzické osobě v dané domácnosti na základě doručeného vyplněného formuláře, který je přílohou tohoto oznámení, nebo je k vyzvednutí v knihovně, pokladně nebo podatelně Obecního úřadu Baška.

Vyplněný a podepsaný formulář, prosím doručujte v termínu do 15. 11. 2024 těmito způsoby:

• na pokladnu nebo podatelnu Obecního úřadu v pracovní době,
  • do poštovní schránky umístěné u vchodu do Obecního úřadu,
  • zašlete poštou, nebo datovou schránkou (ID datové schránky g5vbzq5).

pdfzadost_obcan_povoden.pdf169.62 KB