V průběhu částečné uzavírky bude provoz řízen světelným signalizačním zařízením.

V rámci stavby označené „Silnice II/477 Frýdek-Baška-Frýdlant, 23,400 – 28,130 km silničního staničení“ se bude provádět frézování živičného krytu realizované za provozu, úprava odvodnění, úprava vjezdů a napojení, oprava autobusových zálivů a pokládka asfaltového betonu. Z tohoto důvodu bude omezen vjezd k přiléhajícím pozemkům.

Provoz autobusových linek bude na opravovaném úseku zachován. Dojde však k posunu zastávek v případě prací v daném úseku. Autobusové zastávky budou přesunuty 100 až 150m od pracovního místa.  Posun zastávek bude dopravci oznámen min. 5 pracovní dní předem. Následně dopravce informuje cestující veřejnost. Dotčeny budou tyto autobusové zastávky:

Frýdek, restaurace U Gustlíčka

Staré město, střed

Staré město, u hřbitova

Staré město, Zbytky

Baška, železniční stanice

Baška, u cihelny

Při opravě komunikace v Bašce bude v některých fázích oprav znemožněn průjezd z Hodoňovic do Bašky. V takovém případě bude doprava vedena po náhradní objízdné trase.

Tyto stavební práce navazují na stavební úpravy, které budou prováděny dále ve směru do Frýdku-Místku. V úsecích kolem restaurace U Gustlíčka a kruhového objezdu u Bily bude uzavírka na nezbytnou dobu i úplná.  Pro aktuální dopravní situaci sledujte stránky www.frydekmistek.cz v sekci Doprava.

Stavbu provádí:

ALPINE Bau CZ a.s.

Sídlo společnosti:

Jiráskova 613/13, Krásno nad Bečvou

757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: 571 750 111, Fax: 571 750 100

Za způsobené komplikace, zvýšenou hlučnost

a prašnost se Vám omlouváme.

Přílohy:

pdfPD180044_ALPINE-SIL_II477_FRYDEK-BASKA-FRYDLANT_-_CELKOVA_SITUACE_STAVBY.pdf835.62 KB

pdfPD180044_ALPINE_SIL_II477_FRYDEK_BASKA_FRYDANT_objizdna_trasa.pdf829.12 KB